IV LIGA ŚLĄSKA
AKTUALNOŚCI
TERMINARZ
TABELA
ZESPOŁY
RELACJE
STRZELCY
KARTKI
 KLUB
O KLUBIE
STADION
SKŁAD
HISTORIA
TRANSFERY
SPARINGI
OSIĄGNIĘCIA
 KIBICE
INFO
KSIĘGA GOŚCI
CHAT
FORUM
ZDJĘCIA
OPISY
MSK ŻYLINA
GRAFFITI
 INNE
LINKI
KONTAKT
ARCHIWUM
SPONSOR
OPISY

Podsumowanie kibiców rundy jesiennej sezonu 2003/2004

 

 

MSK Żilina - Maccabi TelAwiw - el.Ligi Mistrzów - 25 kibiców Górala, spokój.
 
MSK Żilina - Chelsea Londyn FC - el.Ligi Mistrzów - 10 kibiców Górala, "wypraszamy" ze stadionu kilkuosobową delegację kibiców Slovana Bratysława.
 
Góral Żywiec - GKS Jastrzębie - Górali w młynie ok.80 osób, gości z Jastrzębia ponad 100. przed meczem dochodzi do krótkiego starcia pod kasami, obie strony wymieniają ciosy i bardzo szybko interweniuje psiarnia. na początku meczu Góral odpala 10 rac, później w trakcie dwie konkretne świece dymne. po meczu na murawe wbiega kilkunastu chuliganów GKSu, z naszej strony wybiega kilka osób, ponownie szybko interweniuje ochrona i do starcia nie dochodzi.
 
Koszarawa Żywiec - Góral Żywiec - na sektorze ponad 60 fanów Górala, kilkanaście osób rozproszonych po całym stadionie. jak się łatwo domyślić mecz bez atrakcji.
 
Odra II Wodzisław - Góral Żywiec - na wyjeździe 32 kibiców Górala. nie dochodzi do skutku planowane spotkanie z kibicami Odry, z powodu nagłej niedyspozycji wodzisławskich telefonów komórkowych.
 
Węgry - Polska - el.ME - delegacja 3 kibiców Górala
 
AKS Mikołów - Góral Żywiec - 20 osobowa grupa młodych chuliganów Górala wpada na sektor miejscowych kibiców przeganiając ich i kasując im wszystkie 3 flagi. po akcji zwijamy się do busa i jedziemy do domu.
 
MSK Żilina - FC Utrecht - PUEFA - 18 osobowa delegacja Górala Żywiec, po meczu na mieście zdobywamy kilka szali Utrechtu, który prezentował się doskonale na meczu, prowadząc rewelacyjny doping przez całe spotkanie, na trybunach ok.700 fanów z Holandii.
 
Góral Żywiec - BKS Bielsko - przed spotkaniem na ulicy prowadzącej do stadionu dochodzi do starcia 50 osobowej grupy Górali z ok.40 osobową ekipą Bielska. Bielsko używa sprzętu; butelek, brech, kamieni. Góral kilka razy pod naporem sprzętu się cofa, po ok.2 minutach interweniuje prewencja, generalnie starcie naszym zdaniem bez zwycięzcy, na pewno awantura była konkretna. na sektorze w trakcie meczu Górala ok.100 osób, BKS 40. w drugiej połowie obie ekipy na krótko ścierają się z ochroną, ta jednak puszcza gaz łzawiący.
 
Walcownia Czechowice - Góral Żywiec - 40 kiboli Górala wybierających się na mecz do Czechowic zostało zawróconych przez policję na dworcu w Żywcu, ponieważ mecz rozgrywany był bez udziału publiczności.®All Rights Reserved For Beer Boys Official F.C. Góral Żywiec Hoolligans